صفحه نخست    چند رسانه ای    ۱۴۰۰/۱۲/۳

گفتگوی ابوالقاسم شیرازی با رادیو ایران در باره قاچاق پوشاک

 چند رسانه ای    ۱۴۰۰/۱۲/۳  چاپ
ابوالقاسم شیرازی،پوشاک ایران به لحاظ تنوع و کیفیت دارای جایگاه خوبی است


به گزارش شبکه رادیویی ایران،ابوالقاسم شیرازی رییس اتحادیه تولید کنندگان پوشاک در برنامه ایران امروز درباره وضعیت عرضه پوشاک در کشور گفت: در آستانه سال جدید، هر چند تولید کنندگان با تولید کالاهای متنوع و با کیفیت به استقبال شب عید رفته اند اما همچنان در بازار رونق چندانی دیده نمی شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پوشاک در مقایسه با دیگر کالاها قیمت مناسبی تری دارد، گفت: این کالا با قیمت مناسبی به دست مصرف کننده می رسد چرا که پوشاک اگر در فصل خود به فروش نرسد تولید کنندگان را دچار آسیب و ضرر می کند.

شیرازی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بازار پوشاک در دست دستفروشان است این موضوع به تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک آسیب وارد کرده است.

در ادامه این گفت و گوی رادیویی دکتر مصطفی پور کاظم شایسته معاون امور مقابله و هماهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به روی خط برنامه آمد و دراین باره گفت: پوشاک ایران به قدری به لحاظ تنوع، کیفیت و سلیقه دارای جایگاه خوبی است که اگر درهای کشورهم به روی کالای خارجی بسته شود، بازهم توان تامین آن را به قدر کافی دارد.

وی افزود: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز سال ۹۷ با همکاری تولید کندگان و توزیع کنندگان طرحی را برای جمح آوری محرز کالای قاچاق، راه اندازی کرد وطبق این طرح، ۱۲۰عنوان قاچاق خارجی شناسایی شد.

مصطفی پور کاظم شایسته خاطر نشان کرد: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در سه ماهه اول فصل پاییز امسال، با همکاری تولید کنندگان ۲ هزار ۴۲۵ بازرسی انجام داده که طی آن ۵۰ میلیارد تومان پوشاک قاچاق جمع آوری شد.برچسب ها:  ابوالقاسم_شیرازی