ولادت با سعادت امیرالمومنین
حضرت علی (ع) مبـارک بـاد

 صفحه نخست    درباره اتحادیه

درباره اتحادیه


این اتحادیه ابتدا در یک واحد 100 متر مربع فضا از ساختمانی درخیابان بوذرجمهری فعالیت داشت که به مرور با توجه به افزایش و استقبال اعضاء و محدود بودن فضای اداری، ساختمانی مستقل با کاربرد اداری در خیابان پادگان ولیعصر محل فعلی اتحادیه بدون دریافت کوچکترین کمک مالی ار اعضاء بلکه از محل دریافت حق عضویت ها به نام اتحادیه صنف پوشاک خریداری شد و متعاقب آن در سال های اخیر با توجه به تحولات عظیمی که در ساختار این اتحادیه شکل گرفت، نیاز به توسعه فضای اداری و ارائه خدمات بیشتر و بهتر احساس گردیده در نتیجه برای توسعه ، ساختمان مجاور اتحادیه از محل حق عضویت ها خریداری و با توجه به استانداردهای مطلوب اداری، فضای مناسب فعالیت در چهار طبقه آماده و مهیا گردید. در حال حاضر اتحادیه با فضای مناسب اداری و حدود 45 نفر نیروی انسانی تحصیل کرده در ردیف کارمند و بازرس و 5 نفر نیروی خدماتی جمعا 50 نفر نیروی فعال در اختیار دارد که این صنف بزرگ را ارائه خدمات می نمایند. همچنین در جهت انجام امور محوله به نحو مطلوب و سریع با مدرن ترین وسایل تجهیز شده است که یک فضای کاملا اداری و شفاف ملموس است.
مسؤولان این اتحادیه برای پیشبرد بسیاری از وظایف محوله در ارتباط با اعضاء صنف و عموم مردم به عنوان مصرف کنندگان اقدام به استفاده از مشاوران متبحر در زمینه حقوق، مالیات، بیمه و اقتصاد نموده است.
اعضاء هیئت مدیره این اتحادیه مهمترین وظیفه خود را اجرای طرح تکریم ارباب رجوع قرار داده و همواره خود و تمامی کارکنان را در جهت فعالیت صادقانه برای انجام امور محوله مسؤول و پاسخگو می دانند.
انجمن اسلامی و بسیج اصناف در این اتحادیه مانند سایر ارگانهای مرتبط حضوری فعال و گسترده برای حفظ و نگهداری دستاوردهای عظیم و ارزشمند انقلاب اسلامی داشته است و دارد و همواره برای حل معضلات صنفی ساعی و کوشا می باشند و بازویی توانا برای هیئت مدیره بشمار می روند.
با توجه به حوزه فعالیت و مشکلات احتمالی پیش روی اتحادیه و صنف، مسؤولان این اتحادیه ارتباط مستمری به صورت مکاتبه و نامه نگاری، مذاکره و مراجعه حضوری و برقراری جلساتی با وزارت خانه های بازرگانی ، اقتصادی و دارایی ، کار و امور اجتماعی ، شهرداری تهران ، نیروی انتظامی (معاونت نظرت بر اماکن عمومی) ، اتاق های اصناف و دیگر اتحادیه ها داشته و دارد.