روز شمار رونمایی از وب سایت جدید
 • 00

  ثانیه

 • :
 • 00

  دقیقه

 • :
 • 00

  ساعت

 • :
 • 00

  روز

 صفحه نخست    اخبار    1398/1/27
اخبار
سه شنبه 27 فروردین 1398  
 نسخه قابل چاپ
اولین نشست اعضاء کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک در سال 98 با هدف «رونق تولید» با حضور قائم مقام اسبق وزارت صنعت، معدن و تجارت جناب آقای مجتبی خسروتاج برگزار گردید
به‌منظور تحقق شعار سال 98: اولین نشست اعضاء کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک در سال 98 با هدف «رونق تولید» با حضور قائم مقام اسبق وزارت صنعت، معدن و تجارت جناب آقای مجتبی خسروتاج برگزار گردید


اولین جلسه کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک با حضور اعضاء اصلی خود (رؤسای اتحادیه های همگن پوشاک و چرم) آقایان ابراهیم درستی رئیس کارگروه، محمد توکلی دبیر کارگروه، ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک تهران، مصطفی پروانه عضو کارگروه، سعید حیاتی رئیس اتحادیه چرم، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه صنف پیراهن دوزان، بهبهانی رئیس اتحادیه صنف کشباف، خردمند رئیس اتحادیه صنف سراجان و  غلامشاهی عضو هیات مدیره طاقه فروشان روز سه شنبه مورخ 27 فروردین ماه در محل کارگروه برگزار شد.
اعضای کارگروه در این جلسه به بررسی و تحلیل فعالیت‌های انجام شده در سال گذشته و برنامه های پیشرو در سال 98 پرداخته و بر عزم این کارگروه به‌رغم جنگ اقتصادی رخ داده در عبور از تحریم‌ها به‌منظور تحقق شعار سال «رونق تولید» تاکید کردند. در طی جلسه قرار بر آن شد تا در پایان اردیبهشت برنامه مدونی برای پیشبرد رونق تولید از جانب اعضاء به کارگروه ارائه گردد.
پس از پایان این جلسه، جلسه دیگری با حضور آقایان مجتبی خسروتاج قائم مقام اسبق وزارت صنعت، معدن و تجارت ، ابراهیم درستی رئیس کارگروه، محمد توکلی دبیر کارگروه، ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک تهرا، جمعی از تولیدکنندگان و وارد کنندگان مواد اولیه و پارچه و نماینده‌ای از گروه معتبر اقتصادی از کشور هندوستان  در محل کارگروه  با هدف رونق تولید و تامین مواد اولیه و رفع احتیاجات تولیدکننده ایرانی تشکیل گردید. این جلسه ضمن استفاده از پیشنهادات نماینده محترم گروه اقتصادی کشور هندوستان نتایج مثبتی به همراه داشت.
اعضای کارگروه در این جلسه بر استمرار دریافت نظرهای تخصصی از سوی کارشناسان و مدیران پرسابقه وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کردند و همچنین از آقای خسروتاج به دلیل حضور در جلسه کارگروه تقدیر و قدردانی به عمل آوردند.
پس از پایان جلسه، آقای خسروتاج به همراه میهمان هندی از بخش‌های مختلف مرکز پژوهش اتحادیه پوشاک تهران بازدید فرمودند.

تصاویر
خدمات آنلاین  
ثبت و پیگیری شکایات صنفی
جستجوی پیشرفته واحد های صنفی
درخواست پروانه کسب
درخواست تعویض پروانه کسب
پرداخت بدهی حق عضویت
مجوز فروش فوق العاده یا حراج کالا
درخواست صدور المثنی
استعلام پروانه کسب و شناسه صنفی
 
آخرین اخبار بیشتر
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
 
آخرین اطلاعیه ها بیشتر
 
 
 
© حق نشر و کپی برای "اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران" محفوظ می باشد.