روز شمار رونمایی از وب سایت جدید
 • 00

  ثانیه

 • :
 • 00

  دقیقه

 • :
 • 00

  ساعت

 • :
 • 00

  روز

 صفحه نخست    اخبار    1397/11/2
اخبار
سه شنبه 2 بهمن 1397  
 نسخه قابل چاپ
چهارمین مرحله توزیع پارچه توسط کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک انجام شد
چهارمین مرحله توزیع پارچه توسط کارگروه پوشاک با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت، ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران، بهارلو دبیر اجرایی جامعه انجمن اسلامی بازار، عضو هیات مدیره اتحادیه صنف سراجان، چهارراهی عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف خیاط تهران و توکلی دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک در دفتر کارگروه مذکور روز سه شنبه  مورخ دوم بهمن ماه برگزار شد.
در این دوره پارچه جین مصرفی زنانه و مردانه به رنگهای آبی و مشکی با متراژ ۳۰۰ هزار متر در بین تولیدکنندگان متقاضی توزیع گردید.
ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان صنف پوشاک تهران در رابطه با فعالیت کارگروه بیان داشت: یکی از بهترین اقداماتی که وزارت صمت، توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و حمایت های بی دریغ جناب آقای درستی نایب رئیس اتاق اصناف تهران انجام داد تشکیل کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک بود که با تلاش و پی گیریهای ایشان این اقدام در کلیه شهرها و استان تهران در حال گسترش و بسط می باشد ، این عمل در پی مشارکت اتحادیه های خیاطان، پیراهن دوزان، پوشاک، چرم، کشباف و…انجام شد که در عرضه مواداولیه جهت تولید پوشاک داخلی که از منویات رهبر و ملت عزیزمان منوط به  تمرکز بر تولید داخلی است نقش بسزایی داشته و تاثیر آن در بازار کاملاً احساس می شود .
محمد توکلی دبیر کارگروه نیز در این خصوص اظهار داشت : این کارگروه را بسیاری از مراکز از جمله جامعه انجمن اسلامی بازار حمایت کردند، ضمن اینکه اتحادیه های صنوف مرتبط با پارچه(پوشاک، پیراهن دوزان، چرم فروشان، خیاطان،کشباف و... )، کسبه، تولیدکننده، فروشنده و... با همراهی با کارگروه سهمی از موفقیت این کار را بر دوش دارند.
وی ادامه داد: قبل از توزیع، کارگروه، میزان، نوع و زمان توزیع پارچه را به اتحادیه ها اعلام و نیز از طریق پیامک به اعضاء اطلاع رسانی می شود و در زمان توزیع متقاضیان به همراه مدارک تولید به دفتر کارگروه مراجعه و اقدام به تحویل حواله های خود می کنند. کارگروه صرفاً کار نظارت به امور توزیع حواله را داشته و سایر امور از حیث داد و ستد به عهده صاحب کارخانه و یا تولیدکننده می باشد.
مایه امیدواری است که این اقدام  موجب شکست مجدد قیمت پارچه در بازار گردد.


تصاویر
خدمات آنلاین  
ثبت و پیگیری شکایات صنفی
جستجوی پیشرفته واحد های صنفی
درخواست پروانه کسب
درخواست تعویض پروانه کسب
پرداخت بدهی حق عضویت
مجوز فروش فوق العاده یا حراج کالا
درخواست صدور المثنی
استعلام پروانه کسب و شناسه صنفی
 
آخرین اخبار بیشتر
 
آخرین اطلاعیه ها بیشتر
پنج شنبه 24 مرداد 1398
پنج شنبه 24 مرداد 1398
 
 
 
© حق نشر و کپی برای "اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران" محفوظ می باشد.