روز شمار رونمایی از وب سایت جدید
 • 00

  ثانیه

 • :
 • 00

  دقیقه

 • :
 • 00

  ساعت

 • :
 • 00

  روز

 صفحه نخست    اخبار    1397/7/22
اخبار
یکشنبه 22 مهر 1397  
 نسخه قابل چاپ
جلسه با صاحبان برندها با موضوع بررسی مشکلات برندها
این جلسه در روز یکشنبه مورخ 22 مهرماه به میزبانی و دعوت اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران در محل مرکز پژوهش های این اتحادیه برگزار گردید.  در آغاز آقای ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ضمن خیرمقدم اظهار داشتند که اتحادیه پوشاک تهران این جلسه را به منظور همدلی در عرصه تولید برگزار کرده است تا با آگاهی از مسائل و معضلات تولیدکنندگان، این مسائل را به مسئولین امر مانند دولت و مجلس انتقال دهد و مطالبات خود را از آنان داشته باشد. 
در طی این جلسه قرار شد کارگروه برندهای مطرح ایرانی تشکیل شود تا با همراهی اتحادیه و صاحبان برندها مطالبات واحدهای تولیدی پیگیری شود و آنچه که تا به امروز مغفول مانده است، اخذ گردد. آقای شیرازی از آقایان الیاسی و افتخاری از اعضای هیئت مدیره اتحادیه صنف پوشاک تهران دعوت کرد که با وجود تجربه ی ایشان در تولید مدرن و استفاده از علم روز سکان این کارگروه را بر عهده بگیرند تا ماحصل این جلسات و این همدلی ها اتفاق خرسندی را برای این صنف رقم زند. در انتهای این جلسه تصمیم گرفته شد، بسته پیشنهادی با توجه به مطالبات صاحبان برندها برای حمایت از برندهای داخلی تهیه گردد تا در جلسات پیش رو با سازمان های مربوطه یا نمایندگان مجلس ارائه گردد. 
در این جلسه از میان برندهای مطرح داخلی مدعو برندهای دودوک، آویشن، ایکات، سارَک، سله بن، ال سی من، کانی راش، بادی اسپینر، نیکوتن پوش، زاگرس پوش، پیانو و سرژه حضور داشتند. از جمله مواردی که صاحبان برندهای مطرح داخلی در مطالبات خود به آن اذعان داشتند، می توان به مالیات بر ارزش افزوده، کمبود مواد اولیه و قیمت های صعودی که بر آنها گذاشته می شود، تامین نقدینگی، حمایت دولت از برندها با استفاده از بسته های حمایتی، مسائل مربوط به بیمه و محدودیت های قوانین در بیمه کردن تعداد کارگران اشاره گردید.
آقای شیرازی اظهار داشتند که البته در کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه پوشاک به ریاست جناب مهندس صادقی ریاست محترم سازمان صنعت، معدن، تجارت استان تهران که اتحادیه های مربوطه همچون اتحادیه های کشباف، چرم، خیاطان و پیراهن دوزان نیز در آن حضور دارند، مسئله مواد اولیه  در دستور کار است و تولیدکنندگان از طریق کارگروه و با اختصاص ارز نیمایی می توانند پارچه و مواد اولیه خود را وارد کنند. 
در انتها از صاحبان برندهای حاضر در جلسه به پاس فعالیت هایشان تقدیر بعمل آمد. 

تصاویر
خدمات آنلاین  
ثبت و پیگیری شکایات صنفی
جستجوی پیشرفته واحد های صنفی
درخواست پروانه کسب
درخواست تعویض پروانه کسب
پرداخت بدهی حق عضویت
مجوز فروش فوق العاده یا حراج کالا
درخواست صدور المثنی
استعلام پروانه کسب و شناسه صنفی
 
آخرین اخبار بیشتر
سه شنبه 27 فروردین 1398
پنج شنبه 22 فروردین 1398
دوشنبه 19 فروردین 1398
 
آخرین اطلاعیه ها بیشتر
پنج شنبه 29 فروردین 1398
پنج شنبه 29 فروردین 1398
پنج شنبه 29 فروردین 1398
 
 
 
© حق نشر و کپی برای "اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران" محفوظ می باشد.