صفحه نخست    اخبار    1396/9/25
اخبار
شنبه 25 آذر 1396  
 نسخه قابل چاپ
انتخابات اتحادیه در روز یکشنبه مورخ 19 آذرماه با شکوه و اقتدار برگزار شد

بسمه تعالی
سروران گرامی و همکاران گرانقدر
با سلام و درود بی پایان

از تجدید دیدار یکایک شما عزیزان که با شور و اشتیاقی وصف ناپذیر و تحمل سختی و صرف وقت در تعیین سرنوشت آینده صنف پوشاک مشارکت نمودید، مسرور و مفتخر شدم. بر خود فرض و لازم می دانم به نیابت از اعضای هیئت مدیره فعلی و منتخب ، مراتب تشکر مضاعف خویش را از حضور حماسی و سرنوشت ساز و حسن اعتماد شما عزیزان و سروران ارجمندم ابراز نمایم.
امیدوارم کمافی السابق در پرتو دعاهای خیر شما  بزرگواران ، همواره پاسدار آرای مقدس ، قدوم مبارک و پاسخگوی اعتماد همیشگی شما باشم.
اینجانب واقفم علیرغم کاستی ها و تنگناهای موجود در فضای کسب و کار ، با وحدت ، همدلی و همراهی و صمیمیت،همانند همیشه ما می توانیم ضمن صیانت و حفاظت از دستاوردهای گذشته ، آینده ای روشن و تابناک را برای رونق بازار و خروج از رکود با تلاشی همگانی رقم زنیم.
اینک که فضای رقابت های انتخابات پایان یافته ، به عنوان خادم صنف پوشاک و ملت شریف ایران ، دست دوستی ، همدلی و همراهی به سوی یکایک اعضای گرانقدر صنف دراز کرده و بار دیگر تمنای  قلبی خود را مبنی بر تقویت روحیه همکاری و هم افزایی و وحدت و همدلی به منظور برون رفت از شرایط فعلی و ایجاد فضای بهتر برای کسب و کار خانواده بزرگ پوشاک را ابراز می نمایم .
توفیق ،سربلندی ،عزت و سلامتی برای همگان را آرزومندم.

ارادتمند یکایک شما
ابوالقاسم شیرازی
1396/09/25

خدمات آنلاین  
ثبت و پیگیری شکایات صنفی
جستجوی پیشرفته واحد های صنفی
درخواست پروانه کسب
درخواست تعویض پروانه کسب
پرداخت بدهی حق عضویت
مجوز فروش فوق العاده یا حراج کالا
درخواست صدور المثنی
استعلام پروانه کسب و شناسه صنفی
 
آخرین اخبار بیشتر
 
آخرین اطلاعیه ها بیشتر
 
 
 
© حق نشر و کپی برای "اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران" محفوظ می باشد.