رونمایی از وب سایت جدید!
 • 00

  ثانیه

 • :
 • 00

  دقیقه

 • :
 • 00

  ساعت

 • :
 • 00

  روز

 صفحه نخست    اخبار    1396/6/1
اخبار
چهارشنبه 1 شهریور 1396  
 نسخه قابل چاپ
پوشاک نامتعارف دستپخت مزون های بی مجوز

رئیس اتحادیه پوشاک گفت: 
پوششی که امروز در جامعه شاهد هستیم، حاصل فعالیت مزون‌های فاقدمجوز و شوهای خانگی است، که ما روی آنها نظارتی نداریم، که به زودی با آنها هم برخورد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابوالقاسم شیرازی با بیان اینکه شاخص های لباس نامتعارف را کارگروه پوشاک و لباس تعیین کرده است، تاکید کرد: ما این شاخصه را به بخش های تولید، توزیع و خدمات ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: کار کارگروه مد و لباس تنها به پوشاک بانوان محدود نمی شود؛ بلکه پوشاک مردان و کودکان را نیز شامل می شود، البته آنچه امروز جامعه را در این حوزه دچار ناامنی کرده پوشاک بانوان موجود در بازار است.


رئیس اتحادیه پوشاک مانتوهای تنگ، بدن نما، پشت نویسی شده و جلوباز را مصداق پوشش نامتعارف دانست و تاکید کرد: پایش های ما از سال گذشته ادامه داشته و حتی ما تذکر هم داده بودیم، آنچه امروز در جامعه شاهد هستیم حاصل فعالیت مزون های فاقد مجوز و شوهای خانگی است، که ما روی آنها نظارتی نداریم.

که البته طرح برخورد با مزون های فاقد مجوز را با حکم قضایی در دستور کار داریم.

شیرازی ادامه داد: 
وزارت ارشاد و معاونت نظارت بر اماکن، در برخورد با پوشش های نامتعارف نگاه فرهنگی دارند؛ اما اگر فقط روی این اصل اکتفا کنیم چندان قابل اتکا نیست و برخورد سلبی هم لازم است، اگر این برخوردها را نیز حذف می کردیم امروز شاهد رشد بیشتر پوشش های نامتعارف در کشور بودیم.

شیرازی تصریح کرد: 
ما باید با کمک کارگروه مد و لباس پوشاکی ارائه دهیم تا مطابق سلیقه مصرف کننده هم باشد اما نظارت بر این امر که آیا او حاضر به استفاده از آن است، وظیفه ما نیست.
خدمات آنلاین  
ثبت و پیگیری شکایات صنفی
جستجوی پیشرفته واحد های صنفی
درخواست پروانه کسب
درخواست تعویض پروانه کسب
پرداخت بدهی حق عضویت
مجوز فروش فوق العاده یا حراج کالا
درخواست صدور المثنی
استعلام پروانه کسب و شناسه صنفی
 
آخرین اخبار بیشتر
 
آخرین اطلاعیه ها بیشتر
چهارشنبه 24 آبان 1396
 
 
 
© حق نشر و کپی برای "اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران" محفوظ می باشد.